Čo si myslíte o odtučnených výrobkoch? Z pohľadu chudnutia sa z nich menej priberá?

Zaregistrujte sa alebo použite pre prihlásenie Váš účet na        
2
jurka
2 0%

Čo si myslíte o odtučnených výrobkoch? Z pohľadu chudnutia sa z nich menej priberá?

Počet odpovedí: 1
4

Nie je to pravda. Myslim ze to je cisto marketigovy tah zvlast dnes ked si ludia davaju pozor o cosi viac na svoje postavy.

PRAVDA
Pri týchto výrobkoch to býva tak, že zníženie množstva tuku má zvyčajne za následok to, že sa navýši obsah cukru. Zvykne to byť aj naopak: nízky obsah cukru v niečom zase môže byť „kompenzovaný“ navýšením obsahu bielkovín a tukov. Z tohto dôvodu odporúčame pozorne čítať zloženie výrobkov, aspoň tých light, ak ste si ich zvykli kupovať pravidelne. Do týchto light výrobkov navyše zvyknú byť ešte pridávané rôzne dochucovadlá na zvýraznenie a vylepšenie chuti, pretože úbytkom tuku sa stráca aj prirodzená chuť potraviny, napr. mliečna pri jogurtoch a pod.

Jediná zaručená a spoľahlivá cesta ku štíhlej postave a zhodeniu nadbytočných kilogramov vedie cez zmenu životného štýlu, zmenu stravovacích návykov podľa podrobného naštudovania zdravej výživy a cez pravidelný pohyb! Akékoľvek uľahčenie či skrátenie si tejto neľahkej cesty (napríklad aj cez light výrobky) nás nepovedie ku vytúženému cieľu - k schudnutiu a k štíhlej, zdravej línii.


vidieť, že sa vyznáte, super, naozaj je to tak, tuk je nositeľom chuti a v odtučnených výrobkoch ho treba niečím nahradiť. Ak chce niekto schudnut, je to otázka obmedzenia sacharidov v strave, hlavne v popoludnajsich a večerných hodinách a zaradenie pohybu na zlepsenie svalovej hmoty ako najlepsieho "požierača" prijatej energie. To funguje na 100%, žiadna dieta. jurka

Plný súhlas

http://dobreazdravo.sk
dobre "a" zdravo